БЛОГ

Имам еден совет за вас

Пред да одлучите да се фрлите на некоја од популарните диети, имам еден совет за вас За повеќето луѓе броењето на калории, јаглехидрати или  протеини

ПОВЕЌЕ

Протеински шејк со овес

Овој шејк може да го замени доручекот пред скијање. Потребно е: 3-4 лажици овесни снегулки 2 дози протеин од ванила ½ лажичка цимет 1 лажица

ПОВЕЌЕ

Се враќаме во теретана!

По три и пол месечна пауза, конечно може да се вратиме во теретана! Почитувајте ги новите препораки и ќе бидете безбедни: Закажете го својот термин!

ПОВЕЌЕ