Освежителен протеински шејк со шумско овошје

Потребно е:

  • 2 дозерки протеин од ванила
  • 4 големи јагоди
  • една рака боровница
  • една рака малини
  • 150мл јогурт со намалена масленост
  • 150мл млеко со намалена масленост
  • 1 рака мраз

Избледирајте и наздравје!

СПОДЕЛИ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ